Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Ryby > přezimování karasů v jezírku

Přezimování karasů v jezírku

host - xxx.xxx.114.253 (?)
10.1.2017 13:55
Zdravím, tak jak válčíte s těmi drtivými mrazy? Já vzduchuji v nejmenší hloubce, ale začalo mi to zamrzat, protože kompresor mám venku a bylo -27. Tak jsem dal ke kompresoru ventilátorový ohřívač a do dvou beden na maso proti sobě a celé přikryl starou dekou. Na hladinu jsem dal přepravku na zeleninu a přes to dvě starší prošívané deky. Ke vzduchovacím kamenům jsem dal topení z akvárka a konečně pohoda. Oproti deset centimetrů dírce dnes půl metru díra, to ale mrazy polevily na -7 přes den a v noci -15. Tak ať to všem naši miláčci přežijí bez újmy...
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2, 3   

host - xxx.xxx.114.253 (?), 10.1.2017 13:55
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Zdravím, tak jak válčíte s těmi drtivými mrazy? Já vzduchuji v nejmenší hloubce, ale začalo mi to zamrzat, protože kompresor mám venku a bylo -27. Tak jsem dal ke kompresoru ventilátorový ohřívač a do dvou beden na maso proti sobě a celé přikryl starou dekou. Na hladinu jsem dal přepravku na zeleninu a přes to dvě starší prošívané deky. Ke vzduchovacím kamenům jsem dal topení z akvárka a konečně pohoda. Oproti deset centimetrů dírce dnes půl metru díra, to ale mrazy polevily na -7 přes den a v noci -15. Tak ať to všem naši miláčci přežijí bez újmy...
Připojit reakci   

host - xxx.xxx.91.178 (?), 31.1.2017 20:03
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Já naštěstí tyto problémy nemám.Topné tělísko vyhřívá zatím spolehlivě.Jen jsem přikoupil malý akvarijní filtr se vzduchováním. Ten zapínám jen tak jednou týdně.

Připojit reakci
1, 2, 3   
Kulinářské fórum - recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
Generátor kouře28.3.2020
Generátor kouře24.3.2020
Generátor kouře24.3.2020
Generátor kouře24.3.2020
Generátor kouře23.3.2020
Kaiserova elektrická udírna29.2.2020
Další příspěvky > 
Zahrada - rostliny, ovoce, zelenina, hnojiva, škůdci, zahradní technika, stavby, bazény, jezírka
Merunka karola, orangered13:50
Zavlažování broskvoně13:44
Merunka karola, orangered13:35
Jakou třešeň přikoupit?12:50
Hecht 945 nejde do otáček11:51
Pohonná jednotka Vari GSV 19011:50
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů