Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   
Levná a kvalitní škrabadla pro vaší šelmu

Psi > Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?

Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?

host - xxx.xxx.167.238 (?)
24.10.2017 16:53

presnejšie povedané všetci sme povinní neobťažovať susedov smradom, hlukom, priamym svetlom, dotykom a chuťou :} 5 zmyslov, čuch, sluch, zrak, hmat a chuť ktorými vnímame okolie. posledné dva môžme v tomto prípade zanedbať nakolko reagujú len na priamy kontakt ale prvé tri zanedbať nemôžme, sme povinný ich rešpektovať! a za svoje konanie niesť zodpovednosť. niet horšieho suseda ako je arogantný sused. nikto sa nesťažuje na štekot neexistujúceho psa, alebo na svetlo v tme.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Veterinární produkty Aktivní zvíře znamenají účinnou péči o zdraví vašich domácích miláčků.
Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Jak to řešit v bytovém domě?..., host, 25.10.2017
bez vetra sa ani lístok nepohne. otázka je č..., host, 24.10.2017
presnejšie povedané všetci sme povinní neobť..., host, 24.10.2017
správny pes šteká vtedy keď to je žiadúce, n..., host, 24.10.2017
žabie kvákanie je v prírode prirodzený zvuk ..., host, 24.10.2017

host - xxx.xxx.219.65 (?)
10.6.2013 14:05, počet návštěv: 36591
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Podotýkám že bydlím v rodinném domku a můj pes nikdy neruší v době nočního klidu. Přez den je ale hodně na zahradě, tam si hlídá teritorium a občas zaštěká na kolemjdoucí. Je to velmi přátelský pes, má rád lidi, ale tak 3x až 4x za den se stane že jde okolo někdo kdo se mu nelíbí, tak si krátce zaštěká. To ale nesnese náš soused který okamžitě vyběhne a začne nadávat a vyhrožovat. Chce po mě abych dala svého pejska pryč. Nevíte někdo jestli má nějaké možnosti mě k tomu třeba soudně donutit? Mám svého pejska moc ráda tak mám obavy.

Obrázky:
Moje přátelská fenečka
Moje přátelská fenečka
Připojit reakci   

host - xxx.xxx.169.89 (?)
10.6.2013 18:05
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Obávám se, že mne zatratíte. Pes, co z ničeho nic štěká, postrádá základní výchovu. Alespoň z části. Ono to asi tak moc nebude, jak píšete, kdyby psík jen krátce štěknul, soused si ani nevšimne. Takže se spíše překřikují psi v celé ulici a ten váš se přidá. Proč by to taky neudělal, když jej nikdo neokřikne, že?  Pokud soused bude žlučovitý, dosáhne postupně toho, že budete velmi málo šťastná. Tak se zkuste se sousedem domluvit, vysvětlit, že s tím mnoho nenaděláte, upečte mu buchtu a potichu si říkejte, že co se neuhladí, to se neuškrábe. Sytý soused je pořád lepší než otrávený pes, není-liž pravda? Hodně štěstí přeju. jirka

Připojit reakci

10.6.2013 18:38

Děkuji za reakci. Máte správný názor, ale s buchtou bohužel neuspěji, soused by se jistě bál že ho chci otrávit :-) Můj pes opravdu štěká jen krátce, okřikuji ho okamžitě. On totiž štěká jen když vyjdu na zahradu, mám dojem že chce ukázat že dobře hlídá :-) Bohužel má silný hlas, je to lovecký pes. V noci spí doma a nikoho neruší. Je pravda že v ulici je hodně psů, občas štěká jeden, za chvíli zase druhý, jenže na ně soused nevidí, když vyhlédne vidí jen mého psa, možná se domnívá že tak často štěká můj pes. Ale některým lidem se nic vysvětlit nedá. A už vůbec ne že pes si někdy taky zaštěkat musí. Němého bych vážně nechtěla.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.9.2 (?)
10.6.2013 19:08

Problém je, že co nevadí vám, může vadit jinému. Znám případ, že mladý pes border kolie terorizuje celou ulici svým štěkáním, kdy vyskočí na plot a řve jak smyslů zbavený na kolemjdoucí. Veškerý neinvazivní výcvik je marný. Pošťačku má zvlášť v "oblibě". Asi to nebudete ráda slyšet, ale ten problém způsobujete vy. Je třeba opatření na vaší straně.

Připojit reakci

10.6.2013 20:12

Děkuji i za tento příspěvek i když vůbec nechápu o čem mluvíte. Věřím že znáte nervního psa který stále nepříčetně štěká, to ale vůbec není náš případ. Jsem celý den doma a slyším dobře, nepřeslechla bych že mi pes venku štěká. Udělá to jen párkrát za den když vyjdu na zahradu a to jen krátce. Je to Welshspringerspaniel, plemeno známé svou klidnou a přátelskou povahou. Mě opravdu nevadí když slyším štěkat cizí psy, neznamená to ale, že to dovolím svému. Ale když máte smůlu na špatného souseda, vždycky si něco najde aby vás mohl napadat. Myslím že chyba bude v tom že tam vůbec žiji a hlavně i se psem mnohem déle než on :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.169.89 (?)
10.6.2013 21:04

Promiňte, že se vracím k původnímu příspěvku. Pominula jste základní bod. Jde o lovecké plemeno mající blízko ke slídičům. Takže štěkot mají jaksi "v popisu práce". Problémem je a) výcvik- štěkat se má jen v přesně daném okamžiku b) pes vyžaduje také vnější podněty a pohyb, potřebuje si energii někde vyběhat. Vezmete jej občas = denně na procházku? Nebo máte fenečku jen na ozdobu a nikam s ní nejdete? Vše jde zvládnout výcvikem, osobně nenávidím, když psi na někoho skáčou. tam bych majitele nejraději zbavil majitelských práv. Ale jde to opravdu odnaučit. Se štěkáním to samé. Stačí trpělivost. jirka

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.17 (?)
11.6.2013 0:52

Jirko to, že pes zaštěká na kolemjdoucího či auto, není nic nenormálního, je to jeho přirozené chování to, pro co si lidé psi většinou pořizovali - tedy hlídání usedlostí. Mám psy dva a souseda nemám. To, že jeden lítá kolem plotu a zaštěká na lidi, auta(nesnáší třeba jedno s vozíkem, jehož šofér tu jezdí jako prase) mi vůbec nevadí a okřikovat ho nebudu. Jo a denně na procházky chodí, celý den jsme spolu v zahradě a na nikoho rozhodně neskáčewink

Připojit reakci

11.6.2013 7:38

Děkuji Vám pane Jirko, jsem ráda že se ozval někdo kdo opravdu psům rozumí. Ven s fenečkou samozřejmě chodím 4x denně, jedna z procházek je asi 1,5 hod. do lesa. Tam se vylítá, ale vůbec neštěká. Snažím se jí nyní odnaučit štěknout si na zahradě, ale zdá se mi že aby si aspoň trochu nezaštěkala nikdy není pro psa přirozené. Protištěkací obojek jsem zavrhla, dostala by ránu vždy když zaštěká jiný pes, máme jich tady v okolí hodně. Na lidi skákala jako štěně, to už vážně dávno nedělá. Chápu že se špinavýma nohama je to velmi nepříjemné.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.14.199 (?)
11.6.2013 6:46

Jde v první řadě o to, že jste postovala nekorektní příspěvek. Nekorektní v tom smyslu, že NIKDO z fóra neposoudí skutečný stav. Nikdo se k vám nepojede podívat aby slyšel jak pes štěká. Nikdo nepodrobí souseda zkoumání, jaký má práh tolerance štěkavých psů. Pro každého to je jjiné, vy píšete, že občas, ale soused možná slyší trvale. Budiž slyšena i druhá strana. Prostě to tady nelze posoudit a tím pádem ani nelze poradit.

Připojit reakci

11.6.2013 7:25

V tom máte pravdu, děkuji.

Připojit reakci

11.6.2013 16:39

A děkuji Vám všem kdo jste tady něčím přispěli. Právě jsem našla v jiné diskuzi že i kdyby pes štěkal vytrvale celý den, žádný nikdy nepřekročí decibely povolené v době mimo noční klid.  Nezvládne to ani několik Německých ovčáků štěkajících zároveň. Navíc ani nevěřím že některý pes může vydržet celý den štěkat, musí taky někdy spát a to až 17 hod denně. Tak to se asi musím bát jenom otrávené návnady ...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.105.132 (?)
12.6.2013 15:36

...to zalezi aj na kondicii sluchu majitela psa... 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.216.132 (?)
30.3.2014 19:00
Mám stejného psa a proto mě toto téma zaujalo.Pes má velice klidnou povahu, proto se divim, že soused má výhrady. Asi to je pěkný morous. Můj pes, když je venku, tak si čas od času zaštéka a nikdo mu to z ulice nevyčitá. Dokonce ji pouštime ven i v noci na půl hoďky a taky slyšíme, že si čas od času štěkne, ale je to spíše nahodile a sousede se nikdy nezmínili, že by jim štěkot vadil. Spíše naopak, tady ji sousede znaji a maji ji moc rádi. Asi to nebude tím psem, ale spíše sousedem. Lan
Připojit reakci

host - xxx.xxx.211.81 (?)
9.12.2016 17:54

Pejskaři jsou ochotní tolerovat u svých svěřenců mnoho a stále je omlouvat, je to jako u mých dětí a cizích dětí.Jenže když pes ve dne chrápe a v noci řve, stačí jedno probuzení ve 3 hodiny a člověk již neusne protože za 1,5 hodiny vstává do práce, pak je hrůza z každého nočního zaštěkání.Kdyby dělal bordel nějaký ožrala, tak ho seberou a zavřou s pokutok, když řvou psi, je to jaksi normální???

Jsem pro mapování nočních řvoucích psů a pokutování jejich majitelů.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.7.160 (?)
24.10.2017 16:18

správny pes šteká vtedy keď to je žiadúce, nesprávny čokel šteká hocikedy. po bohatých skúsenostiach s čoklami tie nesprávne v susedstve strielam. s majitelmi nezjednávam, je to márne, len ich upozorním a dohodneme sa na čase odstránenia nepríjemného štekania. výber spôsobu odnaučenia štekaniu je na ňom, ak však to majitel so psom nestihne do ćasu na ktorom sme sa dohodli, psa zastrelím a majitelovi zaplatím 260 eur vo forme pokuty za poškodzovanie cudzej veci. 260 eur to je aj vtedy keď má čoklov 10 a stane sa len jeden skutok.  overené na vlastnej koži a účinné :}

Připojit reakci

host - xxx.xxx.110.200 (?)
16.6.2013 22:35

Dobrý den, jen bych ¨dodala, že pejsek opravdu může vydržet štěkat skoro celý den. Sama jsem psí nadšenec a vlastním RR. Sousedé mají krásného NO, co občas zaštěká, když se něco děje.Nikdy neštěká dlouho. Ale přes 2 zahrady mají malého hnědého pejska, vypadá moc sympaticky až na to, že on hodiny a hodiny štěká,hrozně mě udivuje, že to vůbec vydrží. Když mám  o víkendu čas být na zahradě, je to věc. Ráno, vpoledne, odpoledne-štěká a štěká i večer.Někdy se stane, že neštěká a okamžitě si to uvědomíme, že je klid. Vypadá to, že pejsek štěká celou dobu co je venku, když majitelka-paní učitelka není doma a psa vystrčí ven.Když jsou majitelé na zahradě, je pejsek zticha.Chodíte do práce? Víte jak se pejsek chová když nejste doma?Jinak máme zahradní jezírko a několik žabek.Ob jeden dům na druhou stranu poslala paní manžela a ten zazvonil a ptal se nás, co budeme dělat s tím žabím kvákáním, že jeho nezaměstaná manželka nemůže spát, že jí to ruší.

Co na to říct?? Jen jsme rádi, že naši nejbližší sousedé jsou v pohodě.A Vám přeji, abyste se domluvili, nebo v horším případě jen spolu nemluvili.

Připojit reakci

17.6.2013 9:34

Děkuji za Váš příspěvek. Já do práce nechodím, jsem už v důchodu. Pes je zvyklý být pořád se mnou. Chodíme hodně mimo zahradu na procházky, když se vrátíme většinou spí doma. Občas musím dojít na nákup, to ho ale zavřu doma a není to na dlouho. Tam neštěká. On právě občas štěká jen když jsme spolu na zahradě. Snažím se ho to odnaučit, ale stejně mi přijde že není správné psovy nedovolit štěknout si nikdy.  Já chápu že soustavný štěkot lidi obtěžuje, to ale není náš případ.  Vaše žabičky mně pobavily, taky nevím co na to říct, snad jen že lidé jsou různí :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.178.235 (?)
18.6.2013 19:32

"Chodíme hodně mimo zahradu na procházky..."  Já mám právě v blízkosti "psí stezky" pozemek a na pozemku dost často exkrementy od psů.A tak mě napadá, zda také přemýšlíte a případně po svém psovi na vycházce také uklízíte.Nechci podezírat, ale zdá se mi, že pochůzkáři chodí své psy vyvenčit hlavně proto, aby své zahrady měli čisté.Omlouvám se, pokud křivdím.

Připojit reakci

19.6.2013 11:15

To je opravdu správná připomínka, já teda vždy nosím sáčky na psí bobky raději dva. A sbírám i pod křovím, tam totiž moje holka kadí nejraději. :-) Sbírat na zahradě by bylo jednodušší. Ale psí exkrementy jiných psů se válí po trávnících a často i chodnících.  A když to toho někdo šlápne, neví na kterého majitele se zlobit. Je to smutné, ale lidé jsou hodně nezodpovědní...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.17 (?)
19.6.2013 13:55

Já se přiznám, že u nás na vesnici sbírám vyjímečně, jen pokud se pes vykadí někomu k bráně třeba... což si oni psi někdy,,na potvoru" dělají. Jinak se psi venčí taky zadky do křoví a to do křoví, kam opravdu nikdo nechodí. Jinak je to kolem i hodně pokáleno od slepic, takže psí už to moc nepokazíwink Ale po té cestě co chodím já, pár pejskařů a vyjímečně i někdo jiný, občas taky objevím hovnajz přímo uprostřed cesty, ale je to od malého psa, ne od mých známích, kteří mají také psy velké...

A nevenčím je proto, aby nechodili do zahrady, tam ini to udělají s klidem také... a mně to tedy nijak nevadí, neb je velmi rozlehlá...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.7.160 (?)
24.10.2017 16:28

žabie kvákanie je v prírode prirodzený zvuk tak ako aj hrom počas búrky. brechot psa v prírode prirodzený nie je nakolko pes je vyšlachtený vlk so stratou inteligencie. pes je jediný živočíšny druh ktorý sa podaril vyrobiť človeku tak aby mu bol povolný. je to zviera bez hrdosti a neutíchajúci štekot na psychiku vplýva uplne inak ako občasný hrom alebo vytrvalé kvákanie žiab. milióny rokov evolúcie neoklameme ať se ako snažíme

Připojit reakci

Jitka (2) - xxx.xxx.204.31 (?)
13.2.2016 21:53

Pane Jiří, možná soudíte podle sebe, ale takhle hrbit záda před sousedem, to není zrovna dobré. Paní jistě platí za svého psa poplatek. Určitě pes neštěká neustále a že si zaštěká, tak ať si zaštěká. Zamindrákovaný soused je horší jak podebraná pata. Měla jsem podobného. Už je 8 let klid. Jak jsem to udělala? Budete se divit. Zaběhla jsem na městský úřad odbor vnitřních věcí, vysvětlila jsem situaci, udělali mi protokol, kde jsem uvedla, že mám obavy, aby mi nehodil přes plot otrávenou návnadu. Kopii jsem si odnesla a řekla o tom sousedovi. Mám klid bez hrbení. Pokud paní ukáže, že se ho bojí, tak je konec. Diskuse je sice stará, ale třeba to někomu dalšímu pomůže. Jitka

Připojit reakci

24.10.2017 16:45

správny pes šteká vtedy keď to je žiadúce, nesprávny čokel šteká hocikedy. po bohatých skúsenostiach s čoklami tie nesprávne v susedstve strielam. s majitelmi nezjednávam, je to márne, len ich upozorním a dohodneme sa na čase odstránenia nepríjemného štekania. výber spôsobu odnaučenia štekaniu je na ňom, ak však to majitel so psom nestihne do ćasu na ktorom sme sa dohodli, psa zastrelím a majitelovi zaplatím 260 eur vo forme pokuty za poškodzovanie cudzej veci. 260 eur to je aj vtedy keď má čoklov 10 a stane sa len jeden skutok.  overené na vlastnej koži a účinné :}

Připojit reakci

24.10.2017 16:53

presnejšie povedané všetci sme povinní neobťažovať susedov smradom, hlukom, priamym svetlom, dotykom a chuťou :} 5 zmyslov, čuch, sluch, zrak, hmat a chuť ktorými vnímame okolie. posledné dva môžme v tomto prípade zanedbať nakolko reagujú len na priamy kontakt ale prvé tri zanedbať nemôžme, sme povinný ich rešpektovať! a za svoje konanie niesť zodpovednosť. niet horšieho suseda ako je arogantný sused. nikto sa nesťažuje na štekot neexistujúceho psa, alebo na svetlo v tme.

Připojit reakci

24.10.2017 16:58

bez vetra sa ani lístok nepohne. otázka je čo mi je prednejšie. dobré susedské vzťahy alebo nevychovaný čokel. vychovaný, tichý pes ktorý zabreše vtedy keď niekto vojde do dvora nevadí nikomu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.157.239 (?)
25.10.2017 14:32

Jak to řešit v bytovém domě?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.19.199 (?)
20.2.2016 7:38

Mám chatu v Brně a bohužel jiný přístup k ní není než projít kolem domu lidí, kteří mají venku vlčáka.Ten řve / zná mě už víc jak 8 let/ ještě když jsem cca 100 metrů od domu, pak doslova skáče na pletivo plotu a zuřivě štěkáe dokud se neztratím z dohledu.Věřte mi, když se totéž opakuje při zpáteční cestě, mám z toho docela nervy a zkažený celý den.Nejsem sama, ostatním to také vadí ale majitelka tvrdí, že tak aspoň ví, že někdo jde KOLEM jejího domu.Co na to říct?

Připojit reakci

Jitka (2) - xxx.xxx.204.31 (?)
13.2.2016 21:47

Dobrý den, vyměňte souseda. To bude nejlepší. Když tady čtu ty chytráky, co Vám vyčítají, že máte psa nevychovaného, tak mám husí kůži. Vykašlete se na diskuzi, dejte si kafe a podrbejte psa. Zašla bych na obecní (městský) úřad a stěžovala bych si na souseda.  Odbor vnitřních věcí. Tam bych uvedla, že mne neustále nadává a bla, bla a že mám strach, aby mi nehodil do zahrady otrávenou návnadu. Tím bych skončila veškeré trápení se sousedem a sousedovi bych to řekla. Žádná ohnutá záda. Ne, ukázat, že je vám lhostejný a že se ho nebojíte. Jinak budete mít peklo. Ten Váš soused mi připadá zamindrákovaný. Každý pes štěká. Mám dva. Také štěkají. Podobný problém jsem řešila před 8mi lety. Zaběhla jsem na městský úřad odbor vnitřních věci, nechala jsem si napsat protokol, kopii jsem dostala a vyřídila jsem to se sousedem. Doteď mne zdraví a ani necekne. Kdyby psy štěkali 24 hodin v kuse, tak se jich ani nevšimne. Nehrbte se.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.139.178 (?)
15.2.2016 7:44

Co to tady píšete za návody.Přeci když pes štěká při odjezdu páníčka tak to pochopím.Má vztek, že tam bude zase celý den sám.To se naučí a dělá to celý život.Přece není normální, že štěká v kuse v noci i 5 hodin.Na vchodové dveře.Taky jsme měli psy a když štěkal, tak jsme třeba i v noci šli a toho ježka jsme mu vzali a odklidili.To k vůli sobě a světe div se, i k vůli sousedům.Tak se mají lidi chovat a ne si chodit stěžovat, že si někdo na ně stěžuje.Ted to bylo v televizi, mám dojem v černých ovcích.Pan majitel psů se hájil, že tam bydlel první a podobné bláboly.Dostal za uši.Odsud až potud.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.119.79 (?)
20.2.2016 23:52

Když nechcete psovi dát vyoperovat hlasivky, tak sousedovi nezbývá, než si koupit taktvaný "Antištěk". Co to je, najděte si na netu. Je to dost účinné, pokud Váš pes není hluchý.

Obracet se na úřad je pitomost. Nemohou se sousedem nic, teda dokud Vám psa neotráví a dokud Vy mu to otrávení Vašeho psa jednoznačně neprokážete.

Máte psa nevychovaného, pořád štěká a odmítáte ho ukáznit, tak sousedovi nezbývá, aby Vám s tou výchovou čokla pomohl.  Jestli máte společný plot a psa míváte přes noc venku, nevím. Pokud ano, tak je řada možností, jak vychovávat sousedova psa přes plot, ale to sem nepatří protože o radu žádáte Vy a ne Váš soused.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.34.163 (?)
24.2.2016 7:17

Takovou sobeckou nanu jako sousedku bych chtěl mít. Postavil bych k plotu boudu s brojlerovym kohoutem, ktery za plotem nema ze psa zadny strach a pockam si v brzkem letnim nedelnim ranu pred patou hodinou, jak vylitnete s klackem, sutry a rovnymi zadami. Nafotim vas a nepujdu na MU, ale rovnou na policii. Nastesti novy obcansky zakonik pocita i s novinkami takovychto "sebevedomych" obcanu co si mysli, ze ostatni se jim budou podrizovat. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.128.198 (?)
26.2.2016 19:54

Nemáte právo jakoli štěkotem psa obtěžovat souseda, nevíte vůbec co třeba kvůli jinému bezohlednému psovi, který ho v minulosti terorizoval prožil on nebo někdo z jeho blízkých,.Každý může chovat jakékoli zvíře ale nesmí tím obtěžovat kohokoli jiného, to co se Vám zdá jako že nemůže vadit tak Váš soused to cítí jinak a nemáte právo mu vnucovat svůj pohled na věc. Štěká - štěká tak není co řešit, buď si ho vychovejte nebo dejte pryč. Myslím, že máte velmi tolerantnéího souseda.já osobně když by nebyla domluva účinná tak by jsem umístil k plotu 5 včelstev které by jsem několikrát denně dráždil, aby jste se nemohla pohybovat na zahradě , dále by jsme di pořídil štěkač ten by jsme Vám pustil od 6.00 do 22.00 hod (stěžujte si - oční klid neruim a tak mi polibte), potom taková muzika heavy metal, taky udělá svoje zkrátka dokud by jste nepochopila, že   pokud budete rušit můj klid tak já budu rušit ten Váš a můžete si jít stěžovat v dnešní době s Vámi úřady prostě nehnou, ale ani s Vámi a tak taky by nehly se mnou, tresty v podstatě neexistují a můžete se všem smát do ksichtu. V tomto směru je nutno vzít spravedlnost do svých rukou .Lidi jsou dnes strašně bezohlední, pořídí si zvíře a myslí si, že všichni v okolí musí začít respektovat potřeby zvířete, ale tak to není, nejdříve by si každý měl rozmyslet jaký to může mít pro okolí důsledek než si takové zvíře pořídí. Stát se bohužel občanu kteří chtěji klid nezastane a jsou z toho potom veřejné tragédie, hádky sousedů na život a na smrt. Nikdo nemá právo určovat druhému kde je jeho hranice která pro může být už nesnesitelná. Zkuste se poradit s odborníkem na výcvik aby Vám poradil aby pes na každého neňafal.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.214.22 (?)
26.2.2016 23:10

128.198 napsal jste to pěkně. Děkuji. Taky mám jednoho takového arogantního parchanta souseda. Někdy mám takové nervy, že bych majitele i jeho psa roztrhal na cucky. Několikrát jsem mu říkal, že když se mu štěkot jeho psa líbí, tak nech si ho vezme do obývaku a poslouchá ho celý den. Nikdy to neudělal haj_l! Druhá sousedka má krásného pejska, který štěká jen na cizi lidi, nebo když se blíží zvěř. Jinak je v klidu a radostně vítá všechny známé lidi. Takových sousedů a pejsků klidně 20.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Kvalitní krmivo1324.11.20175082
Čím krmíte?5722.11.2017119817
Antištěk - máte zkušenost?4620.11.2017123346
Odnaučení kňučení1314.11.201743985
Domácí výcvik vlčáka63.11.201713369
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy? 3325.10.201736592
Uši u vlčáka1218.10.2017484242
Pes mi přeskakuje plot710.10.2017627
Alergie na chlupy610.10.20171133
štěně a bleška2519.9.201752789
Kokršpaněl - kolik se dožije? 3219.7.201767072
Zápach v bytě1325.5.20173891
pes rozhrabuje zahradu207.4.201762225
Krmení Brit1214.3.201722496
Interaktivní hračky pro psy: kdo vyzkoušel?84.3.20178586
Jak odnaučit pejska kálet a močit v kotci37.2.20171809
Vhodnost lidských léků pro psy234.1.201760175
Uši nestojí1120.12.201626762
Vliv úplňku na chování psů a td219.12.20163135
Pes štěká2717.12.201676149
Pes hubne144.12.201624158
Bílá rasa a krmivo196.11.201649544
Jorkšírka přestala hárat1021.8.20165512
20 Malých ratlíků418.8.20163020
Border kolie do bytu?2816.4.201664655
Bolestivé uši28.2.20162685
Nahnědlé dásně labradorského retrívra34.1.20163740
Labradorský retrívr210.11.20153281
Rotvajler1330.10.201531544
Krmení Labradorského retrívra312.10.20154025
Hlídání225.8.20152966
Čím vyšesat labradorského retrívra229.7.20153188
Nemoc kůže?327.7.20154796
Fenka nehara 619.6.20157703
Retrívr a lupy329.5.20154806
Pes a bouřka4025.5.2015100953
Jak naučit štěně do boudy1724.5.201545762
Který pes chytá hraboše, hryzce719.5.201513410
Reakce na klíště724.4.20158954
Stříhání psů416.4.20155745
Další diskuze: 1, 2, 3  
Kulinářské fórum - recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
A až Z o uzení11:04
A až Z o uzení10:01
A až Z o uzení5.12.2017
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny3.12.2017
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny3.12.2017
Dmácí uzený sýr1.12.2017
Další příspěvky > 
Zahrada - rostliny, ovoce, zelenina, hnojiva, škůdci, zahradní technika, stavby, bazény, jezírka
Opál16:58
Rajčatový hokus pokus - průběh16:45
Rajčatový hokus pokus - průběh15:20
Gisela 513:54
Rajčatový hokus pokus - průběh13:50
Rajčatový hokus pokus - průběh13:06
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama | Podněty a připomínky
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2017
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů