Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Psi > Antištěk - máte zkušenost?

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Proti obtěžujícímu štěkání (vytí) psů není o..., host, 6.4.2017
rozhodně se nastěhuje nikdo na ves proto, aby na n..., host, 24.3.2015
Antistek nekupujte, su to vyhodene peniaze, ..., host, 5.2.2015
Díky za názor, přesně takto by to mělo být. ..., host, 22.10.2014
Závidím Vám, že se Vám to podařilo vyřešit. ..., host, 22.10.2014

Antištěk - máte zkušenost?

host - xxx.xxx.44.26 (?)
3.3.2010 15:17, počet návštěv: 156007
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Ráda bych věděla, jestli má někdo zkušenost s tzv. antištěkem, přístrojem, který na dálku reaguje na otravný štěkot psa v sousedství a vysílá SONO vlny. Uvažuju, že si zabukuju pokoj v Bohnicích, pokud tohle nebude fungovat Mám před okny dva šílené vlčáky s naprosto bezohlednými majiteli, štěkání je v podstatě nonstop. Už rok a půl Nic nepomáhá, sousedi se nechtějí vůbec bavit.

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.7.56 (?)
3.3.2010 15:37
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Základní informace a doporučení o všech námi prodávaných Antištěcích:

•Antištěk nebude fungovat, pokud je mezi psem a Antištěkem jakákoli překážka (plot, živý plot, zeď, dveře, okno...).
•Při rozhodování o vhodnosti použití Antištěku se ujistěte, že můžete umístit přístroj v doporučené vzdálenosti od pejska. Pokud je doporučená maximální vzdálenost 15 metrů, neočekávejte, že Antištěk bude fungovat na 40 metrů...

•Správné nastavení citlivosti je velmi důležité - příliš citlivý přístroj se bude aktivovat i na falešné podněty a mine se účinkem, málo citlivý nebude reagovat vůbec. Věnujte prosím nastavení citlivosti zvláštní pozornost!

•Při venkovním použití doporučujeme Antištěk zapínat jen v noci (pokud možno), kdy je štěkot psa pro člověka nejvíce nepříjemný a pro Antištěk nejjednodušší odlišit od ostatních zvuků.
•Antištěk není "vypínač" na psa. Antištěk je zařízení k tréningu a odnaučení psa bezdůvodně štěkat. A tréning chvíli trvá, u některého psa několik dní, u jiného několik týdnů.

Zařízení uschovejte taky před sousedem ať Vám antištěkač nezničí. Není zdarma.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.44.26 (?)
3.3.2010 15:46

Díky za příspěvek! O antištěku jsem si našla informací dost, mám už i vyhlídnutého prodejce (v USA), pokud by fungoval, nebudu litovat peněz a pár týdnů si na účinky hrozně ráda počkám.

Jenom bych ráda znala názor někoho, kdo už antištěk MÁ :-) Jak funguje (nebo ne), jak pes reaguje atd.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.53.1 (?)
17.4.2010 21:08

rada schovat před sousedem, antištěk neni zadarmo je fakt super. Já mám problém z opačné strany. Mám psa NO, mezi mým a sousedový domem je jen můj 4metrový dvorek. Soused směrem na můj dvůr má několik oken, z jedno z těchto oken mého psa jako štěně provokovali a ted při jakémkoliv pohybu za tímto oknem na něj štěká, jen na toto okno a většinou jen když je otevřené. Soused si pořídil antištěk a vystavil ho z tohoto okna, tak mi řekněte jak se mám já branit. Mám psa vycvičeného aby mě hlídal, soused mi asi napomoc nepoběží. nechci aby byl pes trestán za to, že šteká na svém dvorku a hlídá, což samozřejmě bude i když bude štekat na něco jiného než to okno. nevěřím, že je to tak otravné já mam okna taky na ten dvůr a mě to neruší a když sousedi se při otevřeném okně nepohybují v té místnosti pes neštěká, mimochodem jedná se o koupelnu, takže vlastně slyšim močit souseda, který si to užívá při otevřeném okně a je pohoršen, že mu do toho muj pes zuřivě štěká.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.41.172 (?)
21.10.2014 16:36

V žádném případě nesmíte čímkoliv (zápachem, hlukem,emisemi) obtěžovat souseda a krátit ho na jeho právu na klidný odpočinek.Viz občanský zákoník.

Připojit reakci

pylorus (50) - xxx.xxx.153.234 (?)
22.10.2014 8:31

Docela vás lituji. Souseda s antištěkem bych hnal klackem. Co to vyřešit nějakou zástěnou, živým plotem? 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.19.216 (?)
3.3.2010 22:53

pes je pes a proto štěká kdyby uměl zpívat tak by vám třeba zapěl.Nechápu proč se lidé stěhují na vesnici když jim vadí zvířata.

Připojit reakci

Wimpi (3) - xxx.xxx.44.75 (?)
3.3.2010 23:50

Pane "hoste" na váš příspěvek lze reagovat jedině přáním, aby i vám pod okny trvale štěkali sousedovi psi. Pokud možno nějaké hřmotnější rasa. Možná půjdete příkladem a s chutí se díky tomu odstěhujete do města.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.184.52 (?)
13.11.2010 1:19

Pod našimi okny mají sousedi psa, který štěká, a to nepřeháním, 20 hodin denně i v noci. Spaní máme dobré, ale to nás budí už rok. Se sousedem se samozřejmě nemůžeme domluvit. Zavřou ho do stodoly jen když jim přijede vnučka s miminem, aby jí nerušil!!! Přeji každému, kdo se takové bezohlednosti zastává, aby si to zažil na vlastní kůži.  Ani se nejdou podívat proč ten pes štěká 6 hodin v jednom kuse.

Připojit reakci

m3f (2) - xxx.xxx.155.12 (?)
4.3.2010 7:13

Nevadí mi zvířata ale jejich štěkot a jejich hromádky. Nehledě na to že porušují zákony nebo obecní vyhlášky.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.73.236 (?)
4.3.2010 13:44

Zvířata zákony ani vyhlášky neporušují neb je neumějí přečíst.Možná kdyby číst uměla, dodržovala by je lépe než my.Zákony a vyhlášky porušují jejich majitelé a na ně by měla směřovat stížnost a eventuelní postih.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.8.115 (?)
26.4.2010 20:29

Haha, kdyby byly koše na psí odpad plné papírových pytlíků, do kterých se to uklízí, tak by si každý za psem uklidil... ale když je to půl roku prázdné... 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.56.55 (?)
7.6.2010 22:55
Toto je jen idiotská výmluva prasat (sorry, čuníci), teda lidí, líných po svém psisku uklízet. Kolik byste si těch košů po ulicích představoval, aby byly funkční. Neumím si představit, že byste po té, co váš pes vykoná na chodníku svoji potřebu, šel pro sáček ke koši třeba jen 50 metrů a pak zpátky (nehledě na to, že na frekventované ulici by to zatím dávno lidi rozšlapali). Teda i stometrové rozestupy jsou moc, takže padesát, třicet? Dokážete si představit tuto síť po všech ulicích, všech měst? Není sakra jednodušší, když si každý, kdo vycházíme se psem na ulici vezmeme do kapsy pár mikrotenových sáčků? Doma se jich přece válí spousta od pečiva, zeleniny..., stačí je mít prostě připravené vedle vodítka a pak se nemusíte blbě vymlouvat na chybějící sáčky na ulicích. Mám psy rád, ale každému pánečkovi, který po tom svém neuklízí, mám obrovskou chuť v tom vymáchat čumáček! Mirek
Připojit reakci

host - xxx.xxx.81.137 (?)
4.3.2010 14:14

Pro hosta 19.216:

zvířata mám ráda a na vesnici nebydlím, bydlím v Praze! Váš argument, že pes je pes, a proto štěká, je samozřejmě nesmysl. To je jako kdybych před sousedův dům postavila cirkulárku a nonstop řezala dřevo. Na jeho stížnost bych odvětila totéž co vy: pila je pila, a proto řeže!

Vždycky přece záleží, jak s věcí nebo se zvířetem majitel zachází/vycvičí. Mimochodem, totéž platí i o dětech. Děti jednoho z oněch dvou sousedů několik let zdatně soupeřily s řevem jejich psa. Ječely doslova od rána do večera, pouze s přestávkou na oběd. Sousedi v širokém okolí šíleli a nadávali. Mně jejich jekot taky vadil, ale nedá se to srovnat se psím řevem. Podotýkám, že jsem poměrně mladý člověk, žádný žapšklý důchodce, dítě mám taky, ale snažím se ho aspoň vychovat k ohleduplnosti vůči ostatním.

Myslím, že je na čase vytvořit nějakou legislativu týkající se obtěžování sousedů nevychovanými psy, a tam nepatří jenom výkaly, ale právě také hluk. Co je mi pak platná ultra tichá lednice, mrazák, pračka atd.?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.118.44 (?)
4.3.2010 18:57
Lidé jsou různí, já svojeho psa okřikuji když už to překročí rozumnou mez, musel bych to přece poslouchat i já.Ale někomu to asi nevadí ani mu to není blbý obtěžovat ostatní sousedy.Představte si ale že si uděláte nový plot, a na druhý den v něm máte díru od sousedova psa velikosti něm.ovčáka.Je to na infarkt a když to opravíte už je to vidět a nikdy to nebude jako nové a za tři dny je tam díra znova.Opravovat to nemá cenu protože nevíte kdy mu zase uteče, co si myslíte o takových chovatelích?
Připojit reakci

5.3.2010 12:30

No, tihle "chovatelé" jsou ze stejného pytle jako ti moji sousedi. Požadujte od něho náhradu škody, zdokumentujte plot a vše nahlaste na policii. Prostě - otravujte ho stejně jako on prostřednictvím svého psa otravuje vás.

Připojit reakci

5.3.2010 18:41
Máte pravdu, jsou to zvláštní chovatelé, každý by chtěl co největšího psa, ale nejsou schopni se postarat a nebo vychovat ani ratlíka, natož za něho nést odpovědnost.Pes ale není hračka která se dá po nabažení odložit do skříně a nechat napospas, pak trpí pes samotný a sousedé také, navíc takový hladový a nevychovaný pes může ublížit dětem i dospělým.
Připojit reakci

12.3.2010 19:45

máte pravdu že pila je pila a pokud budu řezat v hodinách povolených obecním úřadem.tak at se vám to bude líbit nebo ne tak vám bude cirkulárka zpívat pod okny nekdo topí elektrikou nepotřebuje řezat dřevo a nekdo topí drevem a tak řeže, a jinak ještě k tomu antištěku podle mě je to trápení zvířat. pokud mám psa tak chci aby hlídal a štěkotem mě upozornil že mi chodí někdo okolo plotu a ne aby ho soused terorizoval nějakým antištěkem

Připojit reakci

host - xxx.xxx.184.52 (?)
13.11.2010 1:27

Souhlasím s Vaším názorem. Sousedův pes řve téměř celý den i noc a sousedi dělají mrtvého brouka. Prostě neslyší. Když jsme ale my řezali 6 hodin v jednom kuse dřevo - podotýkám pouze ve dne ne v noci, tak se jim to nelíbilo. Prý je to slyšet. Pila je pila. Už uvažuji o tom, že si nahraji štěkot psa a budu to pouštět vždy, kdy sousedův pes štěká. Jsem zvědavá co na to řeknou. Pes je pes!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.17.26 (?)
22.10.2014 15:30

Psi bohužel neštěkají jen na vesnici. Bydlím v paneláku a v sousedním bytě štěká pes každý den od 8 do 18 hodin a to nepřetržitě!   Nemůžeme pokoj vůbec využívat, ani si sednout na balkon. Nechávají mu otevřené okno, aby měl čerstvý vzduch a sousedi si štěkání mohli vychutnat až dna. Naprostá bezohlednost!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.17.26 (?)
22.10.2014 15:33

Také přeji, aby jste měl za zdí nebo pod oknem nepřetržitě štěkajícího psa..a nemusíte se vůbec stěhovat na vesnici :-)) Ve městě je jich daleko více.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.209.99 (?)
24.3.2015 21:09
rozhodně se nastěhuje nikdo na ves proto, aby na něj tři hodiny v kuse štěkal sousedův pes, když si půjdete sednout na svou zahrádku a chcete mít po celém dni chvíli klidní
Připojit reakci

host - xxx.xxx.60.140 (?)
8.3.2010 11:42

Dobrý den,

o Antištěku jsem četla a slyšela na internetu chválu i zklamání - evidentně nefunguje na hluché psy a možná i určitý atypický typ štěkotu, ale jinak by měl fungovat skvěle. V Čechách se už nejspíš Antištěk sehnat nedá, stránky antistek.cz už nefungují, resp. prý už přístroje od nich nelze koupit, proto by mě zajímalo, kde a jaký antištěk si chcete pořídit? Bohužel mám podobný problém.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.44.26 (?)
10.3.2010 15:20

Antištěk se chystám koupit v USA. Stačí, když si zadáte do googlu antibark a určitě si něco vyberete. Já ho asi koupím od firmy Good Life. Cena i s dopravou, adapterem a s dálkovým ovládáním je asi 110 dolarů. Navíc cena je zhruba poloviční ve srovnání s už nefungujícími stránkami u nás.

Připojit reakci

12.3.2010 19:52

myslela jsem si že stránka chováme je pro lidi kteří mají rádí zvířata a tedy i psy ale když tady čtu diskusi o antíštěku tak z toho mám spíš pocit že je to stránka pro lidi co by udělali ze psů otroky a ne společníky a kamarády

Připojit reakci

12.3.2010 20:40
Paní máte pravdu, že se to tak může jevit ale není to pravda, většinou se takhle musí bránit lidé proti psům, kteří nejsou společníci a kamarádi ale nevychované uřvané bestie, které si takhle vychovali sousedé apod.Nebo vy by jste chtěla být otrokyní sousedova psa, spravovat po něm rozbité ploty, sbírat výkaly a zavírat i v létě okna aby jste vůbec mohla usnout.Sám mám psa a dosti velkého, ale snažím se aby mě poslouchal a neobtěžoval ostatní, to je myslím základ.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.229.141 (?)
20.3.2010 22:09

Kéž by takových páníčků jako vy bylo víc!!! Ušetřila bych za antištěk a neměla bych nervy v kýblu.

A té paní s IP 19.216 vzkazuji, že zvířata mám ráda, mám je i doma, ale nikdy bych nedoipustila, aby se stala nástrojem hromadného terorizování mých sousedů.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.177.212 (?)
1.4.2010 1:53

Dovolím si nesouhlasit s tazatelkou v jedné dost zásadní věci... není otrokem psa, ale jeho tzv. majitelů.

Může to znít nepříjemně, ale opravdu nerozumím tomu proč chce trestat psa za neschopnost jeho pána!

Otravujte pána, pokuste se mu vysvětlit, že je to nepříjemné, zkrátka postihněte toho kdo je za to zodpovědný, ale netrestejte psa. On fakt za to, že je špatně vychovaný nemůže.

Připojit reakci

11.5.2010 12:01

Majitele psů - vlčáků (jedná se totiž o dva sousedy vedle sebe) jsme "otravovali" už několikrát, a to formou velmi slušné a klidné žádosti o nápravu. Jejich reakce byla taková, že nás doslova poslali rovnou do p...! Prostě se nebaví, argumentace typu je to pes, tak štěká a ať se odstěhujeme. S nevychovaným primitivem toho moc nezmůžete . Antištěk je poslední pokus o záchranu našich nervů. Včera mi došel poštou domů, tak uvidíme, jestli opravdu funguje. Podám zprávu podobně postiženým.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.212.55 (?)
7.6.2010 21:58

Připojuji se - už léta musíme snášet štěkot stafordšíra, trvající někdy i 10 hodin nonstop. Když jsme se ohradili, že nám to vadí, byli jsme sousedem nazváni kretény a že on svého psa omezovat nebude. Mít otevřená okna nelze, vzít děti na zahradu je o nervy. A aby toho nebylo dost, přibyli nám z druhé strany i dva bíglové. Jeden klidný, druhý naopak ne - stoupne si tomu prvnímu k hubě a štěká na něj třeba hodinu. Naštěstí tito sousedé jsou skvělí, snaží se psa tišit, stačila jedna slušná prosba. Ten neustálý štěkot vadí asi i jim samým. Upozorňuji, že i my máme psa, ale je naučený neštěkat bezdůvodně a na příkaz ztichne. Myslím, že nejlepším antištěkem je odstřelovací puška! (nekamenujte mě, jde o vtip ze zoufalství...)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.185.153 (?)
9.6.2010 17:15

Absolutně chápu všechny, kterým lezou na nervy stále štěkající psi! A je úplně jedno, zda je to ve městě nebo na vsi.My bydlíme na vsi a máme něm.ovčáka.Štěká pouze na cizí lidi, cizí kočky a bouřku.Občas v noci si jen tak "poblafává" pro sebe, ale stačí zaťukat na okno a je klid. Je to samozřejmě ve výchově psa, co se smí a co ne.Jen mi nejde do hlavy, že to štěkání neleze na nervy i majitelům toho psa?Já bych při neustávajícím štěkotu sousedovic psa, začla pouštět na plné grády kolotočářskou muziku.Až by přiběhl soused, abych to ztlumila, řekla bych ano, až ztlumíte svého psa.Možná, že by to i někde zafungovalo.S některými lidmi se slušností nikam nedojdete, akorát jste pro blázny.Tak se vy "postižení" držte a snažte se nezbláznit. B.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.248.45 (?)
23.9.2010 13:38
Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat, jak dopdl Váš test s antištěkem? Máme totiž podobný problém, trvající již tři roky!!! Se sousedy není domluva, tak také přemýšlíme o antištěku, ale neznáme nikoho, kdo by nám řekl, jestli to vůbec funguje. Jestli je to možné, dejte prosím vědět. děkuji
Připojit reakci

host - xxx.xxx.1.105 (?)
14.10.2010 12:01

Dobrý den, já jsem ta s nervama v kýblu kvůli dvěma vlčákům před okny, co koupila natištěk :-)

Tak jsme se k jeho definitivní instalaci dostali až asi před dvěma týdny. (Antištěk jsem vyndala na okno už hned po zakoupení, ale bohužej jsem ho dostatečně neupevnila a spadl na zem. Nějakou dobu jsem sháněla opraváře, pak jsme zase museli udělat na antištěk boudičku proti dešti, tak proto ta prodleva).

Musím říct, že psi reagovali docela rychle, a to tak, že se povětšinou přesunuli od našich oken na druhou stranu pozemků sousedů, tedy pod JEJICH okna :-))) Už to samo o sobě znamená, že antištěk jim je nepříjemný a snaží se mu vyhnout. Pokud jsou pod sousedovic okny, je mezi nimi a námi sousedovic dům, takže řev je mnohem slabší. Pokud se psi zdržují na naší straně, tak štěkají mnohem míň. Odhadla bych to na celkové zlepšení asi tak o 80%. Už nemám nervy v kýblu a můžu vylézt a pobývat na vlastní zahradě :-)

Psi samozřejmě neumlkli (to je můj sen!!!), ale obtěžují nás míň a o to nám šlo. Takže když to shrnu, tak investice do antištěku se určitě vyplatila a kupodivu to funguje!!! Škoda, že není vynalezeno zaky něco na likvidaci bezohledných idiotů, kteří si ze svého psa udělali nedotknutelné božstvo, to by na světě bylo hned krásně :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.216.15 (?)
8.11.2010 16:48

Myslíte, že by antištěk fungoval i na úporné kňučení a hlasité vytí? Ve vzdálenosti asi 3 metry.

Sousedův pes totiž neštěká, jen vyje. Celé odpoledne. Domluva neoficiální i oficiální nic nevyřešila.

Těch 100 dolarů bysme snad i investovali, ale bojím se, že to nebude fungovat a peníze vyhodíme zbytečně.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.7.158 (?)
9.11.2010 23:21

Domnívám se, že fungovat bude, ten můj funguje i když doma zakašlu, proto zvažuji, že nastavím nižší citlivost, aby si ta mrcha nezvykla, případně koupim konkurenční značku a budu je střídat

Připojit reakci

host - xxx.xxx.1.105 (?)
11.11.2010 11:48

Antištěk by vám mohl fungovat, jestliže mezi ním a psem není pevná překážka (zídka, plot, křoví atd.), protože sono vlny by jimi nepronikly. Pokud tam plot je, musel byste antištěk umístit někam nahoru nad překářky. Jinak podle mé zkušenosti antištěk reaguje na jakýkoliv zvuk (podle nastavené citlivosti), tedy i auta, odemčení vrátek atd.) Bohužel, zdá se mi, že psi si na něj už trochu zvykli. Začíám koketovat s myšlenkou na zakoupení ještě jednoho, třeba by to pomohlo :-)

Autora příspěvku o konkurenční značce prosím o bližší informace. Díky moc.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.62.147 (?)
30.12.2011 12:25

Nám nepomohl, elektronická výcvikový obojek nezabral, náš adoptovaný starší mops štěká i na mouchy. A zbylí dva psi se to naučili po něm, dříve neštěkali :(

Připojit reakci

host - xxx.xxx.6.10 (?)
2.7.2013 14:50

Já Vám nevím, mě ten antištěk připadá naprostá kravina. To bych si zase já mohla pořídit nějaký antikvak na sousedovic žáby v jezírku, nebo antibekač na berana... to zvíře se běžně projevuje, viníkem je majitel. Navíc mi příjde divné aby mi mého psa někdo omezoval v projevu jen proto, že si usmyslel, že mu jeho štěkot vadí. Já chápu, že někdy jsou psi opravdu dotěrní štěkotem a otravní, taky v ulici 2 takové máme, ale nějak jsme se je naučili neposlouchat, a tak když v noci štěkají třeba i 3 hodiny na ježka, či kočku, možná i zloděje, vzbudí nás to, ale neřešíme to.

Je třeba být trochu chápavý ke zvířatům- navíc je to tréningové zařízení, myslím, že pokud to odstraníte, tak pes začne znovu štěkat.

Je to jako s lidmi- někteří jsou hluční a ukecaní až příliš a jiní zase jako myš.

Toť můj názor.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.6.10 (?)
6.7.2013 8:00

U nás si asi někdo pořídil antištěk, protože jeden pes přestal náhle štěkat a hned jsme měli v ulici několik vykradených domů. Takže raději štěkající pes, kompletní majetek, než v ticho a neustále mít zloděje v baráku.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.17.26 (?)
22.10.2014 15:37

Díky za názor, přesně takto by to mělo být. Super přístup :-))

Připojit reakci

host - xxx.xxx.119.82 (?)
5.3.2014 21:18

Společník a kamarád není ponechaný sám sobě celých 24 hodin denně. Společník a kamarád je podle mého názoru vychovaný a tudíž nebude neustále štěkat. Taky mám psa a rozhodně ho nenechám celé hodiny štěkat.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.128.122 (?)
21.9.2014 9:34

Tak, to my máme pod okny 4 psy, dva labradory, křížence a jezevčíka a nikomu bych nepřála to, co zažíváme.S majitelkou není řeč, začne hysterčit, že psi jsou od toho, aby štěkali.Tak jsme to zkoušely domluvou asi pětkrát, je to opravdu vyčerpávající.Jednoho dne pozdě v noci, po další rozmluvě, na nás poslala svého opilého přítele, který nám začal vyhrožovat a rozmlátil nám dveře cryingnic se nevyřešilo, byly jsme na policii.Takže čoklové štěkali dál.Tak jsme zajely na obec.úřad, za starostkou a domluvila jí ona.    Samozřejmě jsme ty nejhorší sousedi, to mě je opravdu jedno, hlavně,že to mělo efekt a psi jsou v klidu a my se i vyspíme smileyVyřešit to jde, ale je to o nervy.  

Připojit reakci

host - xxx.xxx.17.26 (?)
22.10.2014 15:36

Závidím Vám, že se Vám to podařilo vyřešit. Také se o to snažím, zatím však marně. Z úřadu, na který jsem problém nahlásila, přišly 3 úřednice, které nám oznámily, že se nejedná o týrání psa - vůbec nepochopily, že v tomto případě pes týrá sousedy. Ale nevzdáváme to.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.153.137 (?)
5.2.2015 19:26

Antistek nekupujte, su to vyhodene peniaze,  kupil som 2 a pes na to povecsiene  nereaguje, hlavne   ked moj   primitivny sused neda  svujmu   psovi   nazrat, zamerne chce  aby pes  otravoval a na hladneho  psa nic  nezabera, je nervozny a v kuse   brese.Antistek nic  neriesi,  bud sused  dostane poriadne po papuli  , lebo s nim sa inak  neda   nic riesit   a urady tiez  vela neporiesia, Je to katastrofa  ked   idot dostene  psa, a zneuziva  ho na svoje  psychpaticke ciele.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.68.81 (?)
6.4.2017 9:25

Proti obtěžujícímu štěkání (vytí) psů není obrana, pokud jejich majitel nemá rozum. Úřady nepomohou, jsou naprosto bezmocné. Nezbývá než zvolit obranu útokem. Pokud použijete např. audiozáznam štěkotu a silnou aparaturou sousedovi oplatíte stejným hlukem, tak on naopak u úřadů uspěje. Já jsem však uspěl nelegálním postupem: Koupit Butyric acid, naředit vodou a pokropit u souseda maximum možného - dvorek, zdi domu, kmeny stromů, ploty atd. Pokud možno i interiér psí boudy a domu samotného. Pozor při manipulaci, nesmí dojít k potřísnění vašich rukou a vašeho majetku. Do týdne se soused odstěhuje i se psem a dům se stane neprodejný nejméně 1/2 roku. Je však možné, že věc bude vyšetřovat PČR, proto postupujte obezřetně a chytře.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Antištěk - máte zkušenost?4511.6.2019156008
pes rozhrabuje zahradu2123.5.201975405
Krmení starého psa824.4.2019774
Čím krmíte?5924.4.2019148376
Německý krátkosrstý ohař - je vhodný k dětem?1321.4.201910812
Rotvajler217.4.201941102
Pasivní pes po kastraci 65.4.2019885
Kokršpaněl - kolik se dožije? 3822.3.201991949
Kde pojistit psa?120.3.2019238
Kvalitní konzervy a granule514.3.2019825
Krmení Brit2125.2.201933181
Strava pejska s citlivým zažíváním1020.2.20191837
Štěně 5 měsíců 1315.2.20192594
Pes a bouřka401.2.2019121140
Mops627.1.20191412
Kolik a jaké krmivo?1113.1.201912007
Pes divně chodí719.12.20182570
Border kolie do bytu?2923.11.201886141
Uši u vlčáka167.11.2018501545
Pes bouřka, petardy318.9.20181618
Pes špatně čůrá528.8.20182198
Který pes chytá hraboše, hryzce1115.8.201820355
GPS a výcvikový obojek117.7.2018881
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit3711.7.201898724
Jak odstranit extrémní zápach v bytě po psech106.5.20186902
Výcvik pejska611.4.20184073
Uši nestojí1426.2.201841315
Kvalitní krmivo1515.2.201816606
štěně a bleška2619.1.201869372
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?167.1.201838608
Pes s citlivým zažíváním - strava2123.12.201715510
Odnaučení kňučení1314.11.201756167
Domácí výcvik vlčáka63.11.201718167
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy? 3325.10.201755931
Pes mi přeskakuje plot610.10.20175200
Alergie na chlupy610.10.20175226
Zápach v bytě1325.5.201712185
Interaktivní hračky pro psy: kdo vyzkoušel?84.3.201712865
Jak odnaučit pejska kálet a močit v kotci37.2.20174425
Vhodnost lidských léků pro psy234.1.201782675
Další diskuze: 1, 2, 3, 4  
Kulinářské fórum - recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
Elektrická udírna z Mountfield16.6.2019
Litinový hrnec15.6.2019
Proč mi nechytají víčka?15.6.2019
Litinový hrnec15.6.2019
Elektrická udírna z Mountfield14.6.2019
Proč mi nechytají víčka?13.6.2019
Další příspěvky > 
Zahrada - rostliny, ovoce, zelenina, hnojiva, škůdci, zahradní technika, stavby, bazény, jezírka
Psí exkrementy do kompostu17:59
Po odkvětu orchideji usychá stonek14:27
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani14:23
Psí exkrementy do kompostu14:06
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani13:44
Psí exkrementy do kompostu13:12
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2019
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů