Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Drůbež > Slepice stále kvokají

Slepice stále kvokají

host - xxx.xxx.202.162 (?)
4.6.2020 9:10

Všiml jsem si, že vlákno už není uplně akuální, ale zkusím to. V rodině jsem zoufalí, chtěli bychom pár kuřaty obnovit chov, ale žádná slepice nám nechce zasednout.

Nemá někdo kvočku, které by se rád zbavit a prodal? Kdyžtak bych měl zájem. Nejlépe Severní Čechy. Díky moc.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2, 3, 4   

Slepice stále kvokají

host - xxx.xxx.13.18 (?), 7.1.2018 14:25
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Teď jsme měli slepici co kvokala snad tři měsíce. Takže bohužel šla nakonec do polívky. Udělám to rychle a bez trápení. Všichni v kurníku si oddechnou, protože kvočna stresuje ostatní slepice a zabírá místo v kukani, kterou mají sdílet ideálně jen čtyři slepice, ne víc. Žrádlo a vitamínky nejsou holt zadarmo. Odteď už to tak řeším pokaždé a to k naší plné spokojenosti. Kohout také neprotestuje. Jen je potřeba se ztrátou dvou -tří slepic ročně počítat už při nákupu kuřic.

Připojit reakci   

Slepice stále kvokají

host - xxx.xxx.202.162 (?), 4.6.2020 9:10

Všiml jsem si, že vlákno už není uplně akuální, ale zkusím to. V rodině jsem zoufalí, chtěli bychom pár kuřaty obnovit chov, ale žádná slepice nám nechce zasednout.

Nemá někdo kvočku, které by se rád zbavit a prodal? Kdyžtak bych měl zájem. Nejlépe Severní Čechy. Díky moc.

Připojit reakci

Slepice stále kvokají

host - xxx.xxx.91.196 (?), 4.6.2020 14:33

Lépe zasedají určitá plemena a starší kusy. Někdy pomůže zařadit do krmné dávky cosi ječmene...

Připojit reakci

Slepice stále kvokají

host - xxx.xxx.59.219 (?), 4.6.2020 18:43

Dobrý den, díky za reakci. Ječmen zkouším, dokonce jsem zkoušel i neodebírat pár dní vajíčka. Problém ale je, že jsem koupil hybridy, takže u nich je ta kvokavost více potlačená. Vajíčka snášejí suprově, ale chtěli bychom jednou ročně aspon kuřata (přirozenou cestou pod kvočnou), tak se snažím někde sehnat kvočnu (nebo aspoň slepici, která kvočnou byla a je u ní větší předpoklad, že opět třeba tento rok zasedne).

Díky

Připojit reakci

Slepice stále kvokají

host - xxx.xxx.91.196 (?), 5.6.2020 9:51

Sázka na jistotu má jméno hedvábničkawink.

Připojit reakci
1, 2, 3, 4   
Kulinářské fórum - recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
Uzení domácích klobás30.6.2020
Strojek na uzavírání konzerv22.6.2020
Uzení domácích klobás16.6.2020
Uzení domácích klobás10.6.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení9.6.2020
Uzení domácích klobás1.6.2020
Další příspěvky > 
Zahrada - rostliny, ovoce, zelenina, hnojiva, škůdci, zahradní technika, stavby, bazény, jezírka
Pěstování česneku ze semen14:01
Rycí vidle13:08
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami12:26
Avalon Pride12:19
Spring Lady12:11
Ruth Gerstetter12:03
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů